طراحی سایت و نکته هایی که قبل از سفارش آن باید بدانید

آنچه در این مقاله میخوانید

در دنیای امروز، اگر کار شما تجارت است و تمایل دارید که مردم کار شما را جدی بگیرند، برای این کار نیاز به طراحی سایت دارید. برای برطرف کردن نیاز خود در طراحی وب سایت به طور معمول کافی است چند صفحه در مورد خود و کاری که انجام می دهید در صفحات وب سایت خود بگنجانید و پس از آن در انتظار بهترین ها باشید. بسیار مهم است که قبل از اولین طراحی وب سایت خود در اینترنت، برای کسب و کار خود برنامه ریزی و استراتژی مناسبی در نظر بگیرید. قبل از راه اندازی یک وبسایت ابتدا باید به مواردی فکر کنیم و لحظاتی را به این مسئله اختصاص دهیم که در مسیر طراحی سایت مورد استفاده خواهند گرفت.این تفکر ابتدایی موجب میشود تا طراح سایت در کاشان به بصورت برنامه ریزی شده و طبق خواسته های شما کار خود را آغاز نموده و همچنین این اطمینان به شما داده میشود تا بهترین سایت بر اساس نیازهایتان طراحی شود. در این مقاله با نکاتی که قبل از ایجاد یک وبسایت باید در نظر داشته باشید آشنا می شویم.

هدف از طراحی وب سایت

هدف از طراحی سایت تفکر درباره هدف ایجاد یک وبسایت از مهترین نکات قبل از ایجاد وبسایت می باشد و اولین سوالی که باید از خود بپرسید این است که “هدفم از طراحی سایت چیست؟ “ . اگر مغازه ای دارید هدف شما فروش محصولاتتان است.اگر مدیریت یک هتل و خانه تاریخی در کاشان را برعهده دارید هدف شما رزرو آنلاین است. در هنگام راه اندازی یک وب سایت اولین پرسشی که باید از خود بپرسید این است که ” هدف از طراحی وب سایت چیست؟” جواب این سوال کاملا واضح است. اگر شما خرده فروش هستید هدف شما فروش محصولاتتان است. اما اگر تمایل دارید که وب سایتی بروشور مانند داشته باشید، طراحی یک صفحه وب برای شما کافیست.

جزئیات پروژه تان را کامل بنویسید

جزئیات طراحی اگر شما به جزئیات پروژه خود واقف نباشید مطمئناً وب مستر هم نخواهد فهمید که شما چه میخواهید و در آخر کاری را که تحویل میگیرید چندان به مزاج شما سازگار نخواهد بود. بنابراین بسیار مهم است که بدانید پروژه طراحی سایت شما دقیقا شامل چه بخش ها و چه صفحاتی است تا نتیجه کار همان چیزی باشد که انتظار آن را می کشیدید.

مخاطبان شما

مخاطبان همیشه سعی کنید به منظور نزدیک شدن به هدف خود مشتریان و مخاطبان خود را قبل از طراحی سایت شناسایی کنید تا سایتی کاربر پسند برای بازدیدکننده ها فراهم شود.

لوگو و نام تجاری مورد نیاز

طراحی لوگو در کاشان ممکن است در ابتدای کار نام تجاری بسیار قوی برای خود داشته باشید ،اما اگر اینطور نباشد شرکت طراح وبسایت شما باید لوگو و نام تجاری برای شما طراحی کند و آن را در سایت شما قرار دهد که شما میتوانید این کار را برعهده ما قرار دهید. شما باید برند خود را در همه جا استفاده کنید مانند: کارت ویزیت،بروشورها،لباس کارکنان، و…. جای هیچ نگرانی نیست ، تمامی طراحی های لازم را برایتان انجام میدهیم.

انتخاب نام دامنه

انتخاب نام دامنه انتخاب آدرس سایت خیلی مهم است سعی کنید در انتخاب آدرس سایت از چند نفر که در این حوزه تخصص دارند راهنمایی بگیرید تا بتوانید آدرسی سایتی که برای طراحی سایت خود انتخاب کرده اید هم مختصر باشد،هم طولانی نباشد،هم گویا کار شما باشد. به پسوند سایت خود هم دقت کنید پسوند ir برای سایت هایی هست که در داخل ایران هستند و بیشتر فعالیت آنها در داخل ایران هست و پسوند com بیشتر سایتی هایی که هم در داخل ایران هم خارج ایران فعالیت دارند. پسوند های مختلف دیگری همچون org ، info ، net ، me و … هم وجود دارد که با توجه به کسب و کار خود میتوانید آن را انتخاب کنید.

بودجه شما

هزینه طراحی سایت کاشان قبل از انجام طراحی سایت به بودجه خود توجه داشته باشید . بودجه شما بخش مهمی از تعیین موفقیت شماست.شما هرچه بودجه بیشتری داشته باشد در نتیجه میتوانید سریع تر و با درآمد بیشتر به هدف خود برسید.البته غافل نشوید که باید باید بودجه خود را مدیریت کرده و طبق نیازهایتان و با برنامه ریزی استفاده کنید. شما باید در نظر داشته باشید که چه کاری میخواهید انجام دهید و چه مقدار هزینه برای اینکار لازم است.اگر هدف کلی و بالایی را دنبال می کنید باید در ابتدای کار به فکر لوگو اختصاصی،بروشور های تبلیغاتی و دیگر موارد برای برندسازی را باشید تا هزینه ای که می کنید بی نتیجه نماند. برای هدف های بزرگ خود عجله نکنید!اگر بودجه کافی برای اهداف خود را ندارید بهتر است با عجله جلو نروید چون با اینکار فقط پول خود را هدر خواهید داد.گروه طراحی وبسایت ما در ابتدا با تمامی مشتریان که درخواست طراحی سایت را دارند جلسه مشاوره برگزار کرده و شما را با تمامی نکات که قبل از ایجاد یک وبسایت باید بدانید آشنا خواهد کرد.سایت شما طبق هزینه ای که خواهید کرد طراحی خواهد شد.

مطالب و محصولات

تولید محتوا در کاشان مطالب و محتوای خوب یکی دیگر از رموز پیروزی شما میباشد به این دلیل که مشتریان در ابتدا باید بدانند که به چه دلیل در سایت شما هستند و دنبال چه چیزی هستند. محتوا پادشاه است.سعی کنیم در سایت خود از محتوای خوب و رضایت بخش بازدیدکننده عکس های زیبا و خاص و یا ویدیو های کاربر پسند استفاده کنیم. ما مفتخر هستیم که خدمت تولید محتوا را به همشریان کاشانی خود ارائه دهیم.

بهینه شدن سایت ( سئو )

سئو کاشان سئو یک بحث تمام نشدنی می باشد که ما در مطالب قبلی بطور کامل به توضیح و اهمیت بهینه سازی سایت اشاره کرده و نقش مهم بهینه سازی را شرح دادیم که با کلیک روی عنوان زیر میتوانید آن را مطالعه کنید.

سئو سایت چیست؟

سئو یکی از بهترین روش های تبلیغات سایت شما در اینترنت می باشد که توصیه می شود قبل از طراحی سایت بودجه ای مختص این علم با ارزش کنار گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *