بهینه سازی و سئو سایت در کاشان

امروزه با افزایش شمار کاربران اینترنت و فضای مجازی و وب سایت ها، در سال های اخیر کلماتی چون بهینه سازی و سئو در بین افراد آشنای طراحی سایت و حتی کاربران این سایت ها به وفور به کار می رود.ممکن است شما نیز بارها شنیده باشید که بسیاری از صاحبان کسب و کار دوست دارند برای مورد توجه قرار گرفتن در دنیای گسترده و بی کران اینترنت، نام سایتشان در صفحه اول سرچ گوگل باشد و بر این باورند که در غیر اینصورت دیده نخواهند شد. سئو چیزی است که نیاز دارید!

سئو سایت در کاشان

سئو چیست؟

احتمالا بسیاری از شما بارها و بارها کلمه ی سئو را شنیده اید اما با مفهوم آن آشنایی چندانی ندارید. کلمه ی SEO مختصر شده ی عبارت Search Engine Optimization می باشد که در واقع به همان مفهوم بهینه سازی سایت بر مبنای موتورهای جستجو اشاره دارد. گوگل نمونه ی شناخته شده ترین و معتبرترین این ماشین های جستجو بر طبق تعداد دفعات سرچ روزانه در جهان است.برای فهم بهتر و بیشتر شما عزیزان مثالی در این زمینه می آوریم.

توجه داشته باشید هنگامی که شما یک موضوع، عکس یا ویدیویی را در گوگل سرچ می کنید، معتبرترین سایت های مرتبط با موضوع سرچ شما در صفحه اول گوگل نمایش داده میشوند و شما به سهولت یکی از ان ها را دیده و فورا پاسخ و نتیجه ی مد نظرتان را می یابید. اصولا وبسایت نمایش داده شده در اولین ردیف نتایج، بازدیدهای فراوانی داشته و بسیار مورد توجه قرار می گیرد و کاربران فراوانی خواهد داشت، از این رو به سرعت در کسب و کار خود موفق شده و درصد جذب مخاطب آن بسیار بالاتر از سایر رقبا می گردد.

اگر به زبان ساده‌تر بخواهیم توضیح دهیم که سئو چیست، میتوان گفت: هنگامی که در گوگل سرچ می‌کنید "خرید موبایل سامسونگ" لیستی از سایت ها برایتان نمایش داده می‌شود. سایت هایی که در صفحه اول حضور دارند با رعایت پارامتر های گوگل به این رتبه رسیده‌اند.

چگونه می توانیم سایت خود را به رتبه ی نخست در نتایج جستجوی گوگل ارتقا دهیم؟

اینجاست که سئو و بهینه سازی سایت معنا می یابد و به کمک ما می آید و موجب می گردد که سایت ما در لیست نتایج اولیه ی سرچ گوگل قرار گیرد. لذا نتیجه می گیریم که  سئو و اصول و مبانی مرتبط با آن ترفندی بسیار مهم و حرفه ای در زمینه ی طراحی سایت می باشند. بهینه سازی و به کارگیری اصول سئو در کاشان با استفاده از جدیدترین قابلیت ها و مبانی طراحی سایت انجام می پذیرد که در بازار داغ اینترنتی و وب سایتی عصر حاضر توجه کاربران را به خود جلب نموده است.

چگونه میتوان در صدر نتایج گوگل بود؟
چگونه میتوان در صدر نتایج گوگل بود؟

صبور بودن مهم است!
یکی از الزامات سئو سایت صبور بودن است. شما برای سئو سایت بایستی تحمل بالایی داشته باشید و انتظار نداشته باشید که بتوانید یک شب رتبه اول صفحه اول گوگل شوید. شما باید سعی کنید تمامی استانداردهای گوگل را برای وب سایت خود لحاظ کنید تا نتیجه مطلوبی بگیرید.

اهمیت سئو محلی را دست کم نگیرید!
اهمیت سئو محلی را دست کم نگیرید!

مسئله بسیار مهم، سئو محلی

جالب است بدانید که گوگل افراد را بر اساس مکان جغرافیایی آن ها و لیست جستجوهای گذشته شان می شناسد به این معنی که همواره نتایج و پیشنهادات برای فرد مورد نظر را بر این اساس نشان می دهد. مختصات جغرافیایی کاربر به سهولت قابل شناسایی است؛ اما دقت داشته باشید که اعتبار و ارزش سایت شما به رعایت قوانین و اصولی ساده و معین به نام سئو بستگی دارد. رعایت اصول سئو در کاشان جهت طراحی سایت های حرفه ای توسط افرادی متخصص و کاربلد انجام می گردد که بازدید و اعتبار سایت شما را به درصد قابل توجهی بالا می برد.

به مفهوم دقیق تر و البته علمی تر می توان گفت فعالیت شما جهت مشخص نمودن مختصات جغرافیایی تان و اثبات آن به ربات های کاملا دقیق گوگل را سئوی محلی می گویند. سئوی محلی برای یک موقعیت مکانی خاصی در نظر گرفته می شود. دقت داشته باشید که سئوی محلی از ارزش و اهمیت بسیار بالایی به خصوص برای سایت های خدماتی برخوردار است، چرا که آمار قابل استناد نشان می دهند که تقریبا بیش از ۹۰ درصد کاربران به روش محلی در گوگل جستجو می‌کنند و حدود ۶۰ درصد از این کاربران با سازمان های خدماتی محلی تماس گرفته یا به صورت حضوری مراجعه می‌کنند. درصدهای گفته شده همه ساله در حال افزایش هستند و صاحبان کسب و کارهای محلی را بیش از پیش به طراحی سایت سئوی محلی ترغیب می کنند.

به طور مثال در نظر بگیرید که برای یک مجموعه ی طراحی سایت و سئو در کاشان ، ارتقا به مرتبه ی اول با جستجوی عباراتی نظیر، سئو کاشان، طراحی سایت کاشان و یا سئو در کاشان توسط کاربران میسر خواهد شد و نهایتا اشخاص، ادارات و مجموعه هایی که به دنبال طراحی سایت حرفه ای با رعایت اصول سئو در کاشان هستند صفحه ی وب شما را دیده، پیگیری می کنند و در صورت پسند و رضایت از خدمات و روش کاری ارائه شده در وبسایت تان، سفارشات خود را به شما سپرده و احتمالا مشتری ثابت شما می گردند و مطمئنا خواهید دید که چگونه در کمترین زمان ممکن کسب و کارتان رونق شگفت انگیزی پیدا می کند.

چرا شما به سئو در کاشان نیاز دارید؟

 • از رقبا پیشی بگیرید.
 • در صدر نتایج گوگل دیده شوید.
 • مشتریان هدفمند را به سایت خود هدایت کنید.
 • فروش خود را چند برابر کنید.
 • ترافیک در سایت بالا می رود.
 • الکسا پایین می آید.
 • برند سازی انجام می گیرد و …

سئو سایت در کاشان برای تمام دارندگان وب سایت اهمیت زیادی دارد. موسسات آموزشی، کارخانجات صنعتی و فرش، هتل ها و خانه های تاریخی، فروشگاه های آنلاین و سایت های شخصی از جمله سایت هایی هستند که نیاز به سئو دارند تا در کسب و کار خود موفق باشند.

چرا برای پیشرفت کسب و کار خود سئو را انتخاب کنیم؟
چرا برای پیشرفت کسب و کار خود سئو را انتخاب کنیم؟
سئو شامل مباحث مختلف از جمله خارجی و داخلی می‌باشد.
سئو شامل مباحث مختلف از جمله خارجی و داخلی می‌باشد.

ما در سئو سایت چه کاری انجام می دهیم؟

 • آنالیز و بهینه سازی سرعت سایت و هاست
 • آنالیز و بهینه سازی سورس کد سایت
 • آنالیز و بهینه سازی ساختار لینک های داخلی و خارجی
 • بهینه سازی تصاویر و ویدیو ها
 • ایجاد و بهینه سازی نقشه سایت
 • ثبت وب سایت در وب مستر موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ
 • آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر
 • آنالیز و بهینه سازی محتوای سایت
 • فعال سازی حساب کاربری در وب سایت های اجتماعی
 • مرتبط کردن حساب کاربری شبکه های اجتماعی با وب سایت شما
 • تولید محتوای اختصاصی سئو شده

هزینه سئو چقدر است؟

قیمت سئو سایت با توجه به نوع کلمه و رقابت آن نیز متغییر می باشد. جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.